Російська армія запустила декілька керованих авіабомб та ракету по населених пунктах Харківщини, повідомляють у Генштабі ЗСУ.

Одна з авіаційних бомб була запущена з району Таганрога (РФ) по Вовчанських Хуторах. Ще одна КАБ прилетіла з території РФ по Зибиному. Вдень з Бєлгорода (РФ) росіяни завдали ракетного удару по Харкову. 

На Куп’янському напрямку сили оборони України відбивають атаки поблизу Дружелюбівки Ізюмського району.

На Харківському відтинку з початку доби українські військові відбили одну атаку противника поблизу Липців. За даними Генштабу, Росія втратила на цьому керунку 126 військовослужбовців. Крім того, українські захисники знищили 17 автомобілів та дві одиниці спеціальної техніки. Трьом артилерійським системам противника завдано пошкоджень.

Продовжують активні дії на Сіверському напрямку, де кількість бойових зіткнень тут зросла до дев’яти. Одну атаку українські захисники відбили, вісім ще тривають. Водночас росіяни завдали бомбового удару по Переїзному.

На Краматорському відтинку російські війська намагалися просунутися в напрямку Часового Яру. Підрозділи Сил оборони відбили цю атаку. Разом з тим, від ударів російської авіації постраждали Дружба (армія РФ застосувала 10 некерованих авіаційних ракет) та Костянтинівка (завдано удару однією КАБ).

Тиск Росії на Покровському напрямку не зменшується, водночас російські війська нарощують темпи атак на Сіверському та Курахівському напрямках (Донецька область).

Читайте ще

ISW: Німеччина дозволить наданою Україні зброєю завдавати ударів по російському прикордонню, аби захистити Харківщину. В США та ФРН підтвердили зміни в державній політиці, аби дозволити Україні використовувати надану цими країнами зброю для ударів по території РФ з певними обмеженнями, але не надали точних деталей щодо цих обмежень.