Виконком Петропавлівської сільради Куп’янського району Харківської області опублікував прямий підряд на закупівлю автомобіля MitsubishiASX 2.0 CVT для службового користування за 1 079 500 грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro, повідомляє Ґвара Медіа.

Ця закупівля пройшла без проведення торгів «у звʼязку із перебуванням виконавчого комітету Петропавлівської сільської ради на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладання договору про закупівлю. […] Замовник має право здійснити закупівлю даного товару без використання електронної системи закупівель».

В обґрунтуванні начальниця Петропавлівської сільської військової адміністрації Ольга Козирєва посилається на цілу низку законів, пов’язаних з правовим режимом воєнного стану та на постанови Кабміну.

Машину придбали у ТОВ «Соллі Плюс Харків», частки по 50% в ній мають Юрій Дудирєв та Костянтин Токарєв. Підприємство входить до орбіти фінансово-промислової групи «Омега», яка спеціалізується на дистрибуції автомобільних запчастин, компонентів та шин; надає послуги із ремонту автотранспортних засобів та у сфері нерухомості.

Mitsubishi ASX 2.0 CVT / Фото: mitsubishi-sp.kh.ua

На сайті Соллі Плюс вказана вартість цього ж авто MitsubishiASX 2.0 CVT, яка становить 1 033 000 грн.

Журналіст Ґвара Медіа намагався отримати коментар щодо доцільності такої закупівлі від очільниці місцевої адміністрації, однак вона не відповіла на телефонні дзвінки та в одному з месенджерів.

Про Петропавлівку

Петропавлівка – село в Україні, центр Петропавлівської сільської громади Куп’янського району Харківської області. Населення до повномасштабного вторгнення РФ в Україну становило 2486 осіб. Населений пункт звільнили в ході Харківського контрнаступу в жовтні 2022 року.

Петропавлівка на Харківщині / Мапа: deepstatemap

Нині село знаходиться на відстані 6 км від лінії бойового зіткнення, яка проходить поблизу сусідньої Синьківки. Петропавлівка постійно обстрілюється російськими військовими різними типами озброєнь.

На цю тему

У поліції охорони Харківщини планують замінити двері за понад 1,6 млн грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 10 червня 2024 року, а виконати роботи мають до 31 грудня 2024 року.

У Харкові планують закупити дорожню сіль за понад 135 млн грн. Хочуть придбати 18 тисяч тонн технічної кам’яної солі з протизлежувальною добавкою, без пакування.