Управління поліції охорони Харківської області опублікувало тендер на заміну дверей службових кабінетів в адмінбудівлі за 1 632 288 грн. Про це стало відомо з моніторингу системи публічних закупівель Prozorro.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 10 червня 2024 року, а замінити двері мають до 31 грудня 2024 року.

Роботи включають знімання лиштви (наличників) та дверних полотен, демонтаж дверних коробок в кам’яних стінах з відбиванням тинькування (штукатурки), заповнення дверних прорізів ламінованими дверними блоками із застосуванням анкерів і монтажної піни, серія блоку ДГ-21-9.

Для цього придбають 62 дверних блоки з МДФ 1000х2300 мм (в комплекті з замком, наличник на 1 сторону, з петлями), металопластикові та металеві двері. Серед матеріалів та складових використають монтажну піну, 512 рамних анкерів, ґрунтовку, фарбу та штукатурні суміші.

Після встановлення дверей планують інші роботи, зокрема навантаження 1,4 тонни сміття вручну, навантаження 5,71 тонни сміття екскаваторами на автомобілі-самоскиди та перевезення цього будівельного сміття до 30 км.

Втрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням пропозиції, не відшкодовуються замовником (в тому числі у разі скасування торгів чи визнання торгів такими, що не відбулися).

Все обладнання та матеріали повинні бути  якісними та дозволеними для використання в Україні, під час надання послуг повинні мати сертифікати якості, висновки, якість яких відповідає чинним нормам і стандартам для даного виду обладнання та матеріалів.

На цю тему

У Харкові планують закупити дорожню сіль за понад 135 млн грн. Хочуть придбати 18 тисяч тонн технічної кам’яної солі з протизлежувальною добавкою, без пакування.

Компанія дотична до чоловіка ексчиновниці Харківської міськради ремонтує шпиль альтанки Дзеркального струменя. Місцеве СКП «Харківзеленбуд» визначилося з переможцем публічної закупівлі на поточний ремонт шпиля по вулиці Сумська, 32 за 1 750 212,49 грн.