Головнокомандувач ЗСУ зазначив, що ситуація в районі Купʼянська складна. Армія РФ намагається прорвати оборону українських військ з двох напрямків. За місто тривають жорсткі бої.

Російська армія продовжує проведення наступальних дій, зосереджуючи основні зусилля на Курахівському, Покровському, Купʼянському та Харківському напрямках. Окрім того, проводить активні штурмові дії у Вовчанську та на підступах до Часового Яру, аби заволодіти та взяти під контроль ці два населені пункти. 

На інших напрямках Росія проводить наступальні дії, аби розтягувати лінію активного фронту, сковувати українські війська та не допустити перекидання їх на інші ділянки ведення бойових дій. 

«Загалом ситуація залишається складною через високу інтенсивність бойових дій та широкого використання противником бронетехніки, застосування значної кількості керованих авіаційних бомб», — написав Сирський.

На Харківському напрямку РФ концентрує свої головні зусилля та намагається просуватися в бік Глибоке — Липці, але зазнає значних втрат та не має успіху. 

У Вовчанську, зазначив головнокомандувач, головне завдання ЗСУ на цьому етапі — стримати російську армію, завдати їй максимальних втрат та поступово просуватись вперед для деокупації територій.

«Попри всю складність ситуації, у нас є шанси змінити обстановку на нашу користь. І сили оборони роблять для цього все можливе», — написав Сирський.

Нагадаємо, на Куп’янському напрямку РФ атакувала 14 разів українські позиції поблизу населених пунктів Петропавлівка, Синьківка, Стельмахівка та Новоєгорівка. Підрозділи Сил оборони відбили 11 наступальних дій. Ситуація напружена. Неподалік Степової Новоселівки, Берестового та Невського ще тривають три боєзіткнення.

Читайте також

  • Близько 40 КАБів скинуло військо РФ на Харківщину за добу — Синєгубов
  • «Там бій за кожний будинок»: офіцер розвідки бригади «Рубіж» про ситуацію у Вовчанську
  • Із Золочівської громади евакуйовують всіх дітей на випадок наступу російської армії