Російська армія за добу застосувала близько 40 КАБів по населених пунктах Харківщини, про це в ефірі «Єдиних новин» розповів начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Під російськими обстрілами Вовчанська, Липецька та Старосалтівська громади, влучання чотирьох КАБів зафіксували у Куп’янській громаді. 

«Щодо Олександрівки, Тимофіївки та Відродженівська Золочівської громади. Розглянемо на Раді оборони рішення щодо примусової евакуації родин із дітьми. Адже ці населені пункти знаходяться близько до кордону з РФ та щодня потерпають від ворожих обстрілів», – повідомив Синєгубов.

Російська армія збільшила інтенсивність штурмових дій на Куп’янському напрямку. Військо РФ сім разів атакувала позиції українських захисників, у двох населених пунктах бої досі тривають.

За даними Генштабу, РФ намагалася штурмувати підрозділи ЗСУ поруч із Синьківкою, Степовою Новоселівкою, Стельмахівкою, Чернещиною та Дружелюбівкою на Куп’янському напрямку. За даними Генштабу, У напрямку двох останніх населених пунктів бої наразі тривають. Авіаудару КАБом Росія завдала в районі села Нове.

На Харківському напрямку російські військові продовжують бити з авіації по українських містах та селах із напрямку Шебекіного. Станом на 5 червня, РФ скинула вже 5 керованих авіабомб у район Охрімівки та одну — на Вовчанськ. Також, били некерованими авіаракетами по Ветеринарному. Відбито дві атаки в бік села Липці. На даний час тривають три боєзіткнення в районі Вовчанська.

На цю тему

ISW: РФ просувається до північної околиці Стариці в районі Вовчанська. Росіяни просуваються до північної околиці Стариці в районі Вовчанська, однак на півночі від Харкова лінія фронту стабільна.