Призваний чоловік не прибув до військової частини. Натомість він написав заяву про відмову від військової служби під час мобілізації, порушивши закон.

Про це повідомляє видання dev.ua.

20 березня Валківський районний суд Харківської області призначив обвинуваченому покарання у вигляді позбавлення волі на 3 роки. Згодом, строк пом’якшили — залишили лише рік умовного. Програміст визнав свою вину, відмову мотивував незадовільним фізичним та психологічним станом. Крім того, чоловік додав, що донатить на потреби армії.

Що сталося?

Торік восени харківська компанія «ССК ТМ», що виробляє вентиляційне обладнання, подала списки військовозобов’язаних до військкомату. Там викликали частину працівників до центру комплектування, зокрема інженера-програміста. Чоловік пройшов медичну комісію, яка визнала його здоровим та придатним до служби.

У грудні програміст отримав повістку. Він мав прибути до військової частини, проте не зробив цього. Цим чоловік порушив Конституцію України, закони «Про військовий обов`язок і військову службу» та «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

  • Депутатку сільради на Харківщині засудили за співпрацю з РФ.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.