Вона розпочалася вранці 25 травня, а закінчилася вже ранком наступного дня.

У Харкові зафіксовано рекордний за тривалістю сигнал ракетної небезпеки —  повітряна тривога безперервно тривала понад 20 годин, згідно з даними застосунку «Повітряна тривога».

Вона розпочалася о 08:58 25 травня та закінчилася о 05:24 наступного дня, 26 травня. Наразі в Харкові та області ракетна небезпека, яка триває з 08:59.

Тривалість повітряної тривоги у Харкові / скриншот застосунку “Повітряна тривога”

Подробиці російського обстрілу гіпермаркету «Епіцентр» у Харкові 25 травня

Вдень 25 травня російські війська завдали ударів по гіпермаркету в Харкові. На місці виникла масштабна пожежа. За словами міського голови Ігоря Терехова, всередині могло перебувати до 200 людей. Росіяни обстріляли гіпермаркет двома керованими авіабомбами.

Приблизно о 17:45 пожежу будівельного гіпермаркету вдалося локалізувати. Тоді повідомлялося, що близько 16 людей вважаються зниклими безвісти після удару по «Епіцентру» в Харкові.

У Харкові рятувальники загасили пожежу в «Епіцентрі»: операція тривала 16 годин. За даними міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка, російський обстріл забрав життя 12 осіб, ще 43 травмовано.

На місці авіаційного удару працюють штаб слідчого управління поліції та криміналістична лабораторія. У 10 громадян, родичів, які вже звернулися до поліції, відібрано біологічні зразки. Встановлено особи трьох загиблих. Ідентифікація тіл триває.

У Харкові продовжують ліквідовувати наслідки удару двома керованими бомбами та відбирати зразки ДНК, аби встановити особи загиблих у гіпермаркеті. Серед загиблих у гіпермаркеті Харкова є 12-річна дитина.

Читайте також

  • «Не можемо зараз визначити, скільки насправді загиблих»: удар по гіпермаркету в Харкові — фоторепортаж
  • У Слобідському районі Харкова усувають наслідки нічного обстрілу ліцею — фото.
  • Люди не виїжджають, поки не прилетить у будинок: евакуація на Харківщині — ВІДЕО.