Люди не виїжджають, поки не прилетить у будинок: евакуація на Харківщині — ВІДЕО

Денис Клименко - 24 Травня 2024 | 12:20

У 95% випадків поліцейські Дергачівської громади чують від людей, що вони не хочуть евакуюватися. Навіть попри те, що живуть у декількох кілометрах від кордону з Росією під регулярними обстрілами мінометів, артилерії та дронів. Місцеві кажуть, що вірять у Збройні Сили та перемогу України.

Але, все ж таки, деякі мешканці погоджуються евакуюватися. У більшості випадків після того, як у їхню домівку влучає російський снаряд. У цьому відео ми розповімо як триває евакуація на прикордонних територіях Харківщини та чому, попри щоденні вмовляння правоохоронців, люди залишаються жити під обстрілами

Дивіться також:

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!

Якщо вам складно самостійно перевірити новину чи важливе повідомлення — надсилайте її у наш фактчек-бот «Перевірка». Також читайте про актуальні фейки, маніпуляції і пропаганду у розділі Фейкотня на Ґвара Медіа.

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.