У харківському гіпермаркеті «Епіцентрі» повністю ліквідували пожежу, це зайняло понад 16 годин, повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

«Більше 16 годин тривала ліквідація пожежі в харківському будівельному гіпермаркеті, спричиненої прицільними ударами Росії. Вогонь поширився на понад 13 тисяч м². Завдяки безперервній героїчній роботі рятувальників пожежу повністю ліквідовано», – розповів очільник МВС.

Міністр додав, що російський обстріл забрав життя 12 осіб, ще 43 травмовано. 16 людей вважаються безвісти зниклими. На місці авіаційного удару працюють штаб слідчого управління поліції та криміналістична лабораторія. У 10 громадян, родичів, які вже звернулися до поліції, відібрано біологічні зразки. Встановлено особи трьох загиблих. Ідентифікація тіл триває.

У Харкові продовжують ліквідовувати наслідки удару двома керованими бомбами та відбирати зразки ДНК, аби встановити особи загиблих у гіпермаркеті. Серед загиблих у гіпермаркеті Харкова є 12-річна дитина.

У коментарі журналістці Ґвари начальник ГУНП в Харківській області Володимир Тимошко повідомив, що станом на 9 годину ранку вдалося встановити 12 тіл. Працівники поліції відібрали зразки у всіх родичів, які звернулися, нині люди продовжують приїздити для здачі ДНК. Нині відомо про 23 дослідження і вже є збіги.

Вдень 25 травня російські війська завдали ударів по гіпермаркету в Харкові. На місці виникла масштабна пожежа. За словами міського голови Ігоря Терехова, всередині могло перебувати до 200 людей. Росіяни обстріляли гіпермаркет двома керованими авіабомбами.

Приблизно о 17:45 пожежу будівельного гіпермаркету вдалося локалізувати. Раніше повідомлялося, що близько 16 людей вважаються зниклими безвісти після удару по «Епіцентру» в Харкові.

Більше про це

Російська армія обстрілювала Харків чотири рази протягом доби. Протягом суботи, 25 травня 2024 року, російська війська атакувати місто різними типами озброєння чотири рази – КАБами, балістичними ракетами та БпЛА.