У Харкові продовжують ліквідовувати наслідки удару двома керованими бомбами та відбирати зразки ДНК, аби встановити особи загиблих у гіпермаркеті.

У коментарі журналістці Ґвари начальник ГУНП в Харківській області Володимир Тимошко повідомив, що станом на 9 годину ранку вдалося встановити 12 тіл. Працівники поліції відібрали зразки у всіх родичів, які звернулися, нині люди продовжують приїздити для здачі ДНК. Нині відомо про 23 дослідження і вже є збіги.

«Тому може змінитися і кількість загиблих, і кількість безвісти зниклих. Це не остаточні дані. Ми будемо працювати поки не буде впевненості, що все розібрано. Це [гіпермаркет всередині – Ґвара] виглядає як пекло в реальному сенсі. Це важко назвати навіть тероризмом, це щось більше ніж тероризм. Це не людяні вчинки – два місця вибуху КАБами, вони є. І навколо все перетворено в пекло», – розповів Тимошко.

Він також зазначив, що більшість загиблих – це працівники «Епіцентру», проте серед відвідувачів є 12-річна дівчина.

За даними Харківської обласної прокуратури, кількість загиблих внаслідок обстрілів гіпермаркету «Епіцентр» у Харкові зросла до 12, тоді як постраждало 43 особи. Ще десять людей наразі неопізнано.

Вдень 25 травня російські війська завдали ударів по гіпермаркету в Харкові. На місці виникла масштабна пожежа. За словами міського голови Ігоря Терехова, всередині могло перебувати до 200 людей. Росіяни обстріляли гіпермаркет двома керованими авіабомбами.

Приблизно о 17:45 пожежу будівельного гіпермаркету вдалося локалізувати. Раніше повідомлялося, що близько 17 людей вважаються зниклими безвісти після удару по «Епіцентру» в Харкові.

Більше про це

Російська армія обстрілювала Харків чотири рази протягом доби. Протягом суботи, 25 травня 2024 року, російська війська атакувати місто різними типами озброєння чотири рази – КАБами, балістичними ракетами та БпЛА.

«Не можемо зараз визначити, скільки насправді загиблих»: удар по гіпермаркету в Харкові — фоторепортаж. Точну кількість загиблих та постраждалих наразі сказати неможливо, оскільки всередині магазину сильна пожежа, проводиться рятувальна операція, розповів міський голова Ігор Терехов.