Кількість загиблих внаслідок обстрілів гіпермаркету «Епіцентр» у Харкові зросла до 12, тоді як постраждало 43 особи. Ще десять людей наразі неопізнано, повідомляють у Харківській обласній прокуратурі.

Внаслідок ракетного удару по центру Харкова, кількість постраждалих зросла вже до 25 людей, серед них 14-річний хлопець. 

«Загалом за вчора внаслідок російських ударів по Харкову вже зафіксовано загибель дванадцяти людей та поранення 68 мирних жителів», – коментують у прокуратурі.

Вдень 25 травня російські війська завдали ударів по гіпермаркету в Харкові. На місці виникла масштабна пожежа. За словами міського голови Ігоря Терехова, всередині могло перебувати до 200 людей. Росіяни обстріляли гіпермаркет двома керованими авіабомбами.

«Говорили з керівником гіпермаркету. Приблизно 15 людей, які працювали у ньому не виходять на зв’язок, крім цього, за його словами, близько 200 людей знаходилось в приміщенні супермаркету. це надзвичайно жахлива ситуація. Субота, вихідні дні, люди приїхали купувати речі. Це жахливий терор», – прокоментував Терехов кореспондентам Ґвара Медіа на місці влучання.

Приблизно о 17:45 пожежу будівельного гіпермаркету вдалося локалізувати. Раніше повідомлялося, що близько 17 людей  17 людей вважаються зниклими безвісти після удару по «Епіцентру» в Харкові.

Правоохоронці на місці відбирають зразки ДНК у родичів сімох із них. Щоби встановити особи решти шукають родини. Також із гіпермаркету вдалося врятувати сервери із записами відеокамер, по яких слідчі вивчатимуть хто заходив у магазин та не встиг вийти.

На цю тему

«Не можемо зараз визначити, скільки насправді загиблих»: удар по гіпермаркету в Харкові — фоторепортаж. Точну кількість загиблих та постраждалих наразі сказати неможливо, оскільки всередині магазину сильна пожежа, проводиться рятувальна операція, розповів міський голова Ігор Терехов.