212 людей у Харківській області отримали нове житло, замість зруйнованого внаслідок російської агресії, за програмою єВідновлення.

Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За його словами, вже 212 заявників за рішенням комісій отримали сертифікати на компенсацію за знищене майно. Їх обміняли на 165 квартир та 47 приватних будинків. На ці цілі спрямували 360 мільйонів гривень, з яких 354 мільйони – кошти держави.

Загалом станом на зараз у 24 громадах Харківської області сформовано 1518 сертифікатів на суму 2,2 мільярда гривень в рамках програми відшкодування за пошкоджене чи зруйноване житло внаслідок російського вторгнення, зазначає посадовець.

В Україні вже 4,5 тисячі власників зруйнованого житла отримали сертифікати на купівлю нового помешкання. Загальна сума компенсації складає вже майже вісім мільярдів гривень.

З 1 серпня запрацював новий етап єВідновлення. Відтепер українці, чия оселя повністю зруйнована, можуть отримати електронний сертифікат на купівлю нової домівки або реконструкцію старої.

10 травня 2023 року в Україні стартувала програма «єВідновлення». Українці, житло яких було пошкоджене внаслідок бойових дій, зможуть отримати компенсацію на ремонт. Розповідаємо, як одержати кошти жителям Харківської області.

Читайте також

  • Відсутність документів та власника: якими є основні проблеми при подачі заявок на єВідновлення на Харківщині.
  • Харків’яни отримали майже пів мільярда гривень на ремонт пошкодженого житла.