22 січня правоохоронці затримали групу людей віком від 23 до 40 років у декількох областях. Їх підозрюють в участі у злочинному угрупованні.

Про це повідомила пресслужба Нацполіції.

Воно спеціалізувалося на розбійних нападах на тих, хто працює з криптовалютою. Зокрема, затримання проводилися в Харківській, Київській, Дніпропетровській, Львівській, Кіровоградській та Вінницькій областях.

«Організували діяльність групи двоє мешканців столиці», — йдеться в повідомленні.

За даними поліції, підозрювані ретельно готувалися до злочинів — стежили за потенційними жертвами, особливо тими, хто працював з криптовалютою, складали на них досьє, планували шляхи проникнення і втечі. Зокрема, під час обшуків вилучено зброю, боєприпаси, автомобілі, радіостанції та інші речові докази.

«У зв’язку з тим, що учасники угруповання були з різних регіонів, у визначену дату та місце вони з’їжджалися для проведення спільних “нарад”», — зазначили поліціянти.

Правоохоронці зазначили, що вирішується питання про повідомлення підозри затриманим за декількома статтями Кримінального кодексу — створення злочинної організації й участь у ній; розбій; незаконне позбавлення волі; незаконне заволодіння транспортом. Їм може загрожувати до 15 років позбавлення волі. Розслідування триває.

Читайте також

  • Бюро економічної безпеки України викрило покер-клуб у Харкові