Детективи Територіального управління БЕБ у Київській області припинили незаконну діяльність мережі покер-клубів у Києві, Харкові та Одесі. Оголошено 4 підозри про вчинення кримінальних правопорушень.

Про це повідомили у БЕБ України.

Детективи БЕБ провели 3 обшуки за адресами розміщення покерних клубів. Вилучено понад 1,3 млн грн готівкою, чорнову бухгалтерію, підрахунки доходу від кеш-гри з кожного столу тощо. Крім того, вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони фігурантів та 38 столів для гри в покер, гральні карти та фішки.

Слідством встановлено, що група осіб під виглядом діяльності «Клубу спортивного покеру» проводила азартні ігри — кеш-гру в покер.

Кеш-гра проводиться за кошти осіб — учасників гри. Вона не має часових рамок, має чітко фіксовані, не прогресуючі ставки, які гравець зобов’язаний зробити до того, як отримає карти та заявляє дозвільний розмір фішок. У ході гри адміністрація закладу відраховує з гравців від кожного Поту (банку) комісію на користь грального закладу з метою отримання прибутку від гри.

Така незаконна діяльність прикривалася документами дозвільного характеру, виданими громадською організацією, яка має відношення до спортивного покеру.

детективи БЕБ покер-клуб
БЕБ викрило діяльність покер-клубу в Харкові / Фото: БЕБ України
детективи БЕБ покер-клуб
БЕБ викрило діяльність покер-клубу в Харкові / Фото: БЕБ України

Що відомо про покер-клуб

В липні минулого року детективи БЕБ вже проводили обшуки у цій мережі покер-клубів. Тоді було вилучено близько 4 млн грн готівкою, чорнову бухгалтерію, комп’ютерну техніку, банківські картки, мобільні телефони фігурантів, 40 столів для гри в покер тощо. На вилучене майно вартістю понад 16 млн грн накладено арешт.

Однак після обшуків фігуранти кримінального провадження закупили нове обладнання та продовжили надавати послуги з нелегальних азартних ігор.

Читайте також