Як створити власну криптовалюту? Розповідає компанія Dopr.pro

- 31 Травня 2023 | 15:59
криптовалюта

Економічна стійкість — один із найважливіших аспектів, що допоможуть Україні вийти з війни демократичною державою, що стрімко розвивається. Зокрема, розвиває нову економіку. Раніше Ґвара Медіа писали про те, як NFT мистецтво допомагає збирати кошти на ЗСУ, а представники бізнесу волонтерять на Харківщині. Сьогодні розповідаємо про можливості створення криптовалют.

Навіщо це потрібно?

Сьогодні люди перестають довіряти фіатним валютам, шукають нові варіанти зберігання і накопичення капіталу. Віртуальні активи можуть замінювати звичайні гроші у різних сферах, торгівлі та інвестиціях. 

Відомо про такі переваги криптовалюти: 

  • анонімність;
  • альтернатива золоту;
  • децентралізація;
  • більше можливостей для інвестування;
  • можливість перерахунків по всьому світу.

Цікавість до віртуальних активів показує рівень капіталізації. Переваги криптовалюти приваблюють людей. Деякі з традиційних банків, а також уряди різних країн, схвалюють віртуальні гроші. Щоб створювати криптомонети, потрібно розумітися на тому, що таке «крипта». Тільки після розуміння цього можна заробляти на криптовалюті.

Перед тим як створити нові види криптовалюти, потрібно визначитись, це будуть токени або монети. Але як створити свою криптовалюту? Монету розробляють на особистому блокчейні, а токени на вже чинному. Технологія «блокчейн» може забезпечити децентралізованість криптовалюти. Щоб створити токени, потрібно менше знань, ніж для випуску монет. Зазвичай потрібна думка експертів та розробників.  

Що обрати?

Коли починаєш замислюватися над тим, як створити свою криптовалюту, доводиться обирати, які блокчейни використовувати: Binance, Solana, Ethereum, Polygon. В цілому витрати на створення крипти залежать від обсягу роботи та часу.

За допомогою популярних блокчейнів можна самостійно створювати токени, користуючись шаблонним кодом або платним сервісом. Також є ще один засіб – сайдчейни. Вони пропонують більшу гнучкість у розробці, однак мають плюси основного блокчейну.

Створення: монети й токени

Щоб створити монету, потрібні розробки і успішна експлуатація блокчейну. Можна зробити форк ланцюжка, що вже існує. Крім цього потрібно шукати користувачів, які допомагатимуть вашому ланцюжку виживати.

Однак потенціал успіху нових монет може бути вище, ніж у простого токена. Виходить, що створення криптовалюти – кропітка робота.

Тільки після створення можлива торгівля криптовалютами. Розробивши особистий блокчейн, створювати нові монети буде довше. Однак у якості основи використовують форк блокчейну. Це пришвидшує процес. Все залежить від кількості нових користувачів.

А як створити криптовалюту – токен? Блокчейн, на котрому створюють токен, здатний підвищувати репутацію та рівень безпеки нового проєкту. Щоб створювати токени, тим паче на Ethereum та BSC, існують різні сайти й спеціальні інструменти. White BIT є найбільшою європейською біржею криптовалют.

Матеріал в рубриці «Пряма мова» є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору авторів – команди Dopr.pro. Вона не претендує на об’єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції Gwara Media може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія в рамках власної редакційної політики.

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.