Під час окупації міста 46-річна жінка добровільно погодилась співпрацювати з представниками РФ. Зокрема, вона обійняла посаду «головного спеціаліста відділу кадрового забезпечення тимчасової окупаційної військово-цивільної адміністрації Ізюмського району Харківської області».

Серед усього, колаборантка оформлювала документи, виконувала розпорядження та доручення очільника незаконної адміністрації.

Підозрювана мешканка Ізюма / Фото: Харківська обласна прокуратура

Ізюмська окружна прокуратура повідомила жінці про підозру в колабораціонізмі відповідно до статті 111-1 частини 2 Кримінального кодексу України.

Станом на початок травня 2023 року суди за участі прокурорів Харківської області винесли 140 вироків у справах за колабораціонізм (ст. 111-1 ККУ) стосовно 142 осіб.

Читати також:

  • Підприємицю підозрюють у співпраці з окупантами під час окупації Куп’янського району Харківської області. За даними слідства, вона здійснювала роздрібну торгівлю харчами, напоями та тютюновими виробами. Знаходячись у селищі Великий Бурлук, з середини серпня вона перейшла на бік ворога.
  • Судитимуть військових «ДНР», які брали участь в окупації Куп’янського району на Харківщині. Після початку повномасштабного вторгнення обвинувачені перебазувалися у Великий Бурлук Куп’янського району, де виконували завдання росіян, аби не допустити контроль ЗСУ над зазначеною територією.
  • Ексдепутата Харківської міськради від «Партії регіонів» судитимуть за колабораціонізм. Проти 57-річного чоловіка, який обіймав посаду так званого «в.о. голови військової цивільної адміністрації Харківського району», висунули обвинувальний акт.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.