Підприємицю підозрюють у співпраці з окупантами під час окупації Куп’янського району Харківської області, повідомляє Харківська обласна прокуратура.

Жінку підозрюють у порушенні статті 111-1 Кримінального кодексу України. За даними слідства, вона здійснювала роздрібну торгівлю харчами, напоями та тютюновими виробами. Знаходячись у селищі Великий Бурлук, з середини серпня вона перейшла на бік ворога.

Підозрювана підприємиця / Фото: Харківська обласна прокуратура

Зокрема, підозрювана намагалася добитися привілейованого ставлення від представників РФ. Вона зареєструвалася як фізична особа-підприємець та відкрила банківський рахунок у рублях згідно з російським законодавством. Підприємиця торгувала товарами, завезеними з тимчасово окупованих територій України.

Підозрювану затримали. Наразі розв’язують питання про запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

З початку повномасштабної війни правоохоронці зафіксували 1275 кримінальних правопорушень у колабораціонізмі, 161 з них направили до суду. Ця позначка продовжує зростати.

Читати також

  • Публічно підтримував дії країни-агресора: чилійського блогера заарештували в Харкові. Йдеться про громадянина Чилі, який проживає у місті декілька років. Він активно підтримував РФ на своїх каналах у соціальних мережах «Telegram» та «YouTube».
  • Збиралася вчити дітей за стандартами РФ: в Ізюмському районі викрили жінку. 55-річна «директорка» школи в селищі Боровій Ізюмського району почала впроваджувати освітні стандарти Російської Федерації.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.