У Військово-морському ліцеї ім. віцеадмірала Володимира Безкоровайного в Одесі проходить набір учнів на новий навчальний рік. Навчальний заклад приймає хлопців та дівчат з усіх куточків України, повідомляють у Харківській ОВА.

Ліцей запрошує підлітків, яким виповнилося 15 років та які придатні до навчання за станом здоров’я. Заклад приймає школярів, які закінчили 9 класів загальної середньої освіти та мають бажання отримати безплатну військову освіту. Для тих, хто вже закінчив 10 клас, також є можливість вступити в 11 клас.

Студенти ліцею безплатно отримають проживання, харчування, підручники та військову форму одягу. Випускники мають можливість вступати до вищих військових навчальних закладів та інших вишів сектору оборони України.

Отримати більш детальну інформацію про вступ до ліцею можна на сайті. Зазначимо, що 2014 року особовий склад навчального закладу передислокувався з Бойовим прапором із міста Севастополь. Попри повномасштабне вторгнення, ліцей функціонує. Під час навчання учнів дотримуються усіх необхідних заходів безпеки.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.