Харків’янин призовного віку придбав підроблені документи, щоб виїхати за кордон. Він намагався виїхати до Польщі через пункт пропуску «Ягодин». За це суд на Волині засудив чоловіка до двох років умовно.

Відповідний вирок опубліковано в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Відомо, що чоловік замовив документи в лютому 2023 року через телеграм, одна правоохоронці не змогли встановити особу, яка підроблює документи.

За 20 тисяч гривень для мешканця Харкова виготовили пенсійне посвідчення із другою групою інвалідності. Підробка була примітивна — її творець використав доступні шаблони з інтернету та «завірив» документ так само підробленим підписом та печаткою «Пенсійний фонд України».

Зазначимо, що відповідно до статті 358 ККУ підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів карається штрафом, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

  • У 2022 році понад 7,6 тисячі громадян намагалися незаконно виїхати з України. Найбільше порушень припадає на вересень, тоді склали 887 протоколів.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.