ЄрміловЦентр та Школа концептуальної та арт фотографії Сергія Мельниченка запрошують на відкриття виставкового проєкту «Нові MYPhології» із циклу ювілейних подій до 5-річчя заснування школи.

Коли?

1 червня о 18:00 у центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр». Експозиція триватиме з 01.06.2023 по 15.07.2023.

Про виставку

Організатори виставки розповідають, що над реалізацією проєкту працювали дуже довго. Загалом виставка мала відкритися ще в травні 2022 року, але через повномасштабне вторгнення роботу над ідеєю довелося призупинити.

Координатор проєкту та засновник Школи концептуальної та арт фотографії «MYPH» Сергій Мельниченко зазначає: «Від перших днів ми допомагаємо ЗСУ, волонтерам та народові України. Через деякий час всупереч війні Школа продовжила освітню і виставкову діяльність та підготувала два потоки нових і перспективних випускників, які також узяли участь у конкурсі проєкту «Нові MYPhології».

Відібрані на опенколі роботи 28 авторів та авторок сформували експозицію виставки. До експозиції, окрім фотографії, увійшли також артоб‘єкти, інсталяції, відеоарт.

У центрі уваги проєкту постали сконструйовані персональні світи, що існують за власними правилами та населені сучасними богами й героями. А також нові легенди та міфи, котрі автори розповідають засобами фотографії та мистецтва нових медіа. У цьому проєкті автори також шукають відповіді на питання, наскільки кожен індивідуальний авторський міф є частиною ширшого наративу і яким чином він вкладається в систему колективної MYPhології.

Назва експозиції — це гра слів, що поєднує абревіатуру школи з темою міфотворчості. У мистецтві міфологічний тип мислення є поширеним, адже артисти природно створюють свої світи і знакові системи, пояснюючи сучасність за допомогою особистісного, інтуїтивного вираження, що часом приймає різноманітні та химерні форми.

  • Рік полону: в Києві провели акцію до річниці виходу захисників з «Азовсталі» — фото.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.