Німеччина оголосила про завершення своєї програми, яка давала українським біженцям можливість обмінювати українські гривні на євро за фіксованим курсом.

Про це пише Мінфін Німеччини.

«Федеральне міністерство фінансів та Німецький Бундесбанк домовилися з Національним банком України про припинення дії програми обміну гривні на євро» – йдеться у повідомленні.

Програма була запроваджена, щоб допомогти біженцям з України. Спочатку на неї був високий попит, але потім кількість операцій стала низькою. Тому Федеральне міністерство фінансів, Deutsche Bundesbank та його український партнер вирішили поступово припинити цю послугу.

Німецький комітет банківської індустрії (Deutsche Kreditwirtschaft) та його банки-учасники та ощадні банки прийматимуть та обмінюватимуть гривню не пізніше 30 жовтня 2022 року, залежно від часу їхньої роботи. Водночас у більшості випадків останнім банківським днем для обміну буде 28 жовтня 2022 року.

Нагадаємо, що Єврокомісія презентувала новий онлайн-інструмент EU Talent Pool, який допоможе українським біженцям знайти роботу на території Євросоюзу.