На монеті зображено дракона із шевроном Збройних Сил України.

Національний банк презентував нову пам’ятну монету «Рік Дракона», яку присвятив Збройним Силам України. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

«Для нас 2024-й – це передусім рік продовження боротьби, героїзму та мужності наших воїнів, які зустрінуть його на фронті, захищаючи Україну. Тому нова пам’ятна монета «Рік Дракона» міститиме також шеврон Збройних Сил України як символ відваги та сили наших захисників», – ідеться в повідомленні. 

Монета вводиться в обіг відсьогодні, 24 листопада, її номінал – 5 гривень, тираж – 80 000 штук у сувенірному упакуванні.

На реверсі у центрі зображений стилізований символ східного календаря 2024 року – дракон. Праворуч на драконі – шеврон Збройних Сил України.

На аверсі по колу зображено 12 символів східного календаря, у центрі кола – стилізований годинник зі стрілкою, що вказує на дракона.

Дизайн монети створила художниця Марина Куц, скульптор Володимир Дем’яненко. Придбати її можна вже відсьогодні в інтернет-магазині нумізматичної продукції Національного банку.

Загалом через інтернет-магазин буде реалізовано 40 000 монет, перші 15 000 монет будуть доступні для купівлі в день її введення в обіг.

Читайте також

  • Нацбанк увів у обіг пам’ятну монету «Українська мова».
  • Залужний та НБУ презентували пам’ятну медаль присвячену сержантському корпусу ЗСУ.