Під час презентації Голова Національного банку Андрій Пишний та Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій Залужний вручили медалі чотирьом сержантам.

В Україні до Дня сержанта ЗСУ, який відзначають 18 листопада, випустили пам’ятну монету. На презентації був присутній також головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Про це повідомили в Національному Банку України.

«Вона присвячена сержантському і старшинському складу Збройних Сил України та є відзначенням їхнього подвигу та титанічної щоденної роботи із забезпечення боєздатності військ», – ідеться в повідомленні.

Під час презентації голова НБУ Андрій Пишний та головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний вручили медалі чотирьом сержантам. Урочисто були відзначені: 

  • майстер-старшина Денис Скупий, заступник командира військової частини;
  • штаб-сержант Євгеній Охременко, командир навчального взводу підготовки базового рівня військової частини;
  • головний сержант Володимир Химич, сержант-інструктор взводу підготовки інструкторів підвищеного TA академічного рівня військової частини;
  • старший майстер-сержант Юрій Климкін, заступник начальника КЛССС ЦППК НУОУ.
Голова Національного банку Андрій Пишний та Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій Залужний / Фото: НБУ

«Сержанти – це ті люди, завдяки яким армія живе та приносить результат. Добре, що Національний банк України випуском цієї медалі вирішив увіковічити пам’ять та заслуги людей, які наближають нашу Перемогу. Дякую, що підтримуєте нас та завжди поруч із нами. Дякую сержантам Збройних Сил України і всьому українському народу», – сказав Валерій Залужний. 

Дизайн медалі розробили Тетяна Балута та Олександра Кучинська. На ній викарбувані слова: «Слідуй за мною! Роби як я!». Тираж – 200 тисяч. Відсьогодні її можна придбати в інтернет-магазині НБУ.

Читайте також

  • Нацбанк увів у обіг пам’ятну монету «Українська мова».
  • Сміливість бути. UA: До Дня Незалежності України НБУ випустив пам’ятні монети.