34 учасники «Власна справа» програми отримають допомогу загальною сумою 7,6 млн грн на розвиток власної справи. Затвердити планують ще 194 заявки, повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков під час брифінгу.

Підприємці можуть отримати грошову підтримку для створення одного або двох робочих місць у розмірі від 50 до 250 тисяч гривень. Для учасників бойових дій чи членів їхніх сімей доступний грант до 1 млн гривень.

Отримані кошти можна використовувати на закупівлю сировини, обладнання, менеджмент, рекламу, оренду та інші потреби, що сприяють розвитку бізнесу.

На Харківщині допомогу отримала швейна майстерня, магазин жіночого одягу, фаст-фуд, автомобільне СТО, оптова торгівля інструментами, приватний дитсадок, копчення м’яса, мініферма та пошив постільної білизни.

Як отримати допомогу?

Подати заявку на отримання гранту можна на порталі «Дія». Деталі програми та умови участі читайте за посиланням.

«Це легкий старт для будь-якого бізнесу і, таким чином, ми робимо все, щоб кожен, хто хоче працювати — працював і робив те, що йому приємно робити, отримав задоволення від своєї справи», — зазначив Котуков.

Читайте також

  • З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну з Харківської області релокувалося 186 підприємств. Найбільше підприємств переїхало до Дніпропетровської, Львівської та Київської областей, а також до Чернігівської, Полтавської, Сумської та Житомирської областей. Крім того, є бізнеси, що переїхали за кордон.
  • Ринок праці на Харківщині скоротився на третину. Загальна кількість пропозицій роботи за результатами І кварталу 2023 року становили близько 8 тисяч вакансій.