Усього в машині попередньо перебувало четверо дорослих та двоє дітей.

Неподалік села Циркуни Харківської області вчора ввечері, 7 липня, на російській міні підірвалося авто з дітьми. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

За даними прокуратури, попередньо в авто перебувало шість людей, які поверталися з дачі до Харкова.Встановлено тіла трьох загиблих: чоловіка, жінки віком близько 40-50 років та хлопчика 5-6 років. Також виявлено фрагменти тіла немовля.

Слідчі дії у нічний час було зупинено. Голова Харківської обласної військової адміністрації застеріг жителів Харківщини та нагадав, що усі лісосмуги, узбіччя доріг деокупованих територій є небезпечними.

Куди звернутися, якщо на приватних територіях знайшли вибухонебезпечний предмет або щоб обстежили території?

  • Залишити заявку через застосунок ДСНС;
  • Через застосунок MineFree;
  • Зателефонувати за номером 101 або 102.

У лютому 2024 року підрозділ саперів Луганського гарнізону ДСНС почали очищати територію Харківської області за допомогою механізованого розмінування. До цього протягом близько року вони працювали на Херсонщині. Журналісти Ґвара Медіа відвідали саперів у Балаклійській громаді, аби наочно побачити, як відбувається процес механізованого розмінування забруднених територій.

На Харківщині потенційно заміновано 570 тисяч гектарів землі. За нинішніх темпів повне розмінування регіону займе понад 100 років, зазначив заступник начальника ХОВА Євген Іванов. Від початку повномасштабного вторгнення РФ сапери виявили та знешкодили понад 87 тисяч вибухонебезпечних предметів, а також обстежили понад 4 тисяч гектарів території та понад 3 тисячі кілометрів ліній електропередач.

Читайте також