Наразі у Харківській області без світла залишається понад 33 тисячі абонентів.

За минулу добу енергетики Харківщини заживили 471 споживача, які були знеструмлені через бойові дії. Про це повідомили у Міністерстві енергетики. 

Також внаслідок збройної агресії РФ без світла залишаються 33,7 тисячі абонентів в області. Наразі тривають відновлювальні роботи.

Окрім цього, через пошкодження газопроводів припинено газопостачання 264 споживачам. 

Світло на Харківщині

ТЕЦ-5 Харків втратив основні потужності генерування теплової та електричної енергії міста після російської атаки, яка сталася 22 березня. За словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, ТЕЦ-5 повністю зруйнована. Через це неможливе виробництво ні електричної, ні теплової енергії.

Також вночі 4 квітня армія РФ атакувала Харків безпілотниками, унаслідок чого були влучення по одній з трансформаторних підстанцій, яка вже постраждала внаслідок масованого обстрілу 22 березня.

Внаслідок ракетного обстрілу Росією вранці 11 квітня на Харківщині було пошкоджено ТЕЦ, яка забезпечує Харків теплопостачанням, а також повністю зруйновано трансформаторну підстанцію. Близько 5 ранку 11 квітня російські військові завдали щонайменше 10 ударів, попередньо ракетами С-300, по критичній інфраструктурі Харкова та області.

Читайте також

  • У Харкові до 250 тисяч людей щогодини залишаються без світла — гендиректор YASNO.
  • У 60 населених пунктів Харківщини немає світла.