Чоловік отримав поранення, наїхавши на автомобілі на вибуховий предмет у Чугуївському районі, повідомляють у ДСНС.

Подія сталася на дорозі між селами Гракове та Мосьпанове, де легковий автомобіль наїхав на міну. Внаслідок вибуху 46-річний водій отримав осколкові поранення. Бригадою екстреної медичної допомоги направлений до обласної лікарні.

Дорога між Гракове та Мосьпанове / Джерело: deepstatemap

Надзвичайники звертаються з проханням бути максимально обережними та завжди пам’ятати про високу мінну небезпеку. Нехтування правилами безпеки може призвести до непоправних наслідків. Рятувальники просять не рухатися невідомими чи не перевіреними ґрунтовими дорогами та не чіпати будь-які підозрілі та незнайомі предмети.

Якщо ви виявили підозрілий предмет, повідомте про знахідку в ДСНС або Нацполіцію за телефонами 101, 102 або 112.

Читайте ще

В Ізюмському районі підірвалася машина для розмінування. Британська машина механізованого розмінування Armtrаk підірвалася на міні поблизу Морозівка Ізюмського району під час очищення території уздовж ліній електропередач.

Чоловік, який підірвався на міні в Черкаських Тишках, помер у лікарні – Нацпол. Чоловік наступив підірвався на вибухонебезпечному предметі на власному подвір’ї. Його госпіталізували у важкому стані.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!