На Куп’янському напрямку російська армія наступала біля Синьківки та Іванівки Харківської області, також Стельмахівки і Надії Луганської області. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ від 11 листопада.

На Слобожанському напрямку росіяни зберігають присутність у прикордонних районах, продовжують обстріли населених пунктів з території РФ та мінують територію поруч з державним кордоном України. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Стариця, Малі Проходи та Вовчанські Хутори на Харківщині.

Під артилерійським та мінометним вогнем у східній частині регіону опинилися близько 10 населених пунктів, зокрема Дворічна, Синьківка, Петропавлівка, Іванівка та Берестове Харківської області. Кислівка та Степова Новоселівка були атакована з авіації.

На Лиманському напрямку російська армія завдала авіаудару у районі села Копанки на Харківщині.

Оперативна ситуація на сході та півдні України залишається складною. Протягом доби відбулось 71 бойове зіткнення.

Більше на цю тему

На Куп’янському напрямку російська армія наступала біля Синьківки, північно-східніше Петропавлівки, Іванівки Харківської області та Стельмахівки Луганської області, де українські військові відбили 7 атак.

Правоохоронці показали наслідки російських обстрілів Куп’янська — фото. Ввечері 9 листопада армія Росії обстріляла Куп’янськ. Слідчі відкрили кримінальні провадження у зв’язку з порушення законів та звичаїв війни.

Армія РФ продовжує обмежений наступ вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але підтверджених успіхів не має — ISW. Російські війська на цьому відтинку фронту мають на меті окупацію решти Луганської області та просування у східну частину Харківську та північну Донецької області.