На Куп’янському напрямку російська армія наступала біля Синьківки, північно-східніше Петропавлівки, Іванівки Харківської області та Стельмахівки Луганської області, де українські військові відбили 7 атак. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ від 10 листопада.

На Слобожанському напрямку росіяни зберігають присутність у прикордонних районах, продовжують обстріли населених пунктів з території РФ та мінують територію поруч з державним кордоном України. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Уди, Вовчанськ, Бочкове та Бударки на Харківщині.

Під артилерійським та мінометним вогнем на Куп’янському напрямку опинилися близько 10 населених пунктів, зокрема Кам’янка, Дворічна, Синьківка, Петропавлівка та Іванівка Харківської області. Петропавлівка була атакована з авіації.

Оперативна ситуація на сході та півдні України залишається складною. Протягом доби відбулось 59 бойових зіткнень.

Читайте також

Правоохоронці показали наслідки російських обстрілів Куп’янська — фото. Ввечері 9 листопада армія Росії обстріляла Куп’янськ. Слідчі відкрили кримінальні провадження у зв’язку з порушення законів та звичаїв війни.

Армія РФ продовжує обмежений наступ вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але підтверджених успіхів не має — ISW. Російські війська на цьому відтинку фронту мають на меті окупацію решти Луганської області та просування у східну частину Харківську та північну Донецької області.