Українські війська відбили 8 атак росіян, про це повідомили у ранковому зведенні Генштабу.

На Куп’янському напрямку російська армія, за підтримки авіації, вела штурмові дії в районах Синьківки, північно-східніше Петропавлівки, Іванівки Харківської області та Стельмахівки Луганської області.

На Слобожанському напрямку армія РФ зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить активну диверсійну діяльність, щоб не допустити перекидання українських військ на загрозливі напрямки, та нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в Бєлгородській області.

Загалом під артилерійським вогнем опинилися понад 110 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей.

Оперативна ситуація на сході та півдні України залишається складною. Протягом доби відбулось 87 бойових зіткнень.

Читайте також

Армія РФ вела штурмові дії в районах Синьківки, Петропавлівки та Іванівки на Харківщині – Генштаб. Про це йшлося у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ від 10 листопада.

Правоохоронці показали наслідки російських обстрілів Куп’янська — фото. Ввечері 9 листопада армія Росії обстріляла Куп’янськ. Слідчі відкрили кримінальні провадження у зв’язку з порушення законів та звичаїв війни.

Армія РФ продовжує обмежений наступ вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але підтверджених успіхів не має — ISW. Російські війська на цьому відтинку фронту мають на меті окупацію решти Луганської області та просування у східну частину Харківську та північну Донецької області.