Відтепер у дизельне пальне додадуть фарбник яскраво червоного кольору, розповідають у Міноборони.

Таке маркування з’явиться вже наступного тижня, а до Збройних сил дизпаливо потрапить наприкінці листопада.

В оборонному відомстві зазначають, що це дасть можливість ідентифікувати та відстежувати пальне, яке було закуплено винятково для потреб військових та зменшить шанси його незаконного продажу.

«Якість пального для військової техніки має надважливе значення. Промарковане пальне буде неможливо розбавити, щоб колір повністю зник. Навіть якщо його розбавити дуже сильно, дизельне пальне буде менш червоного або рожевого кольору», – додають в МО.

Бензин матиме свій барвник зеленого кольору. Таке нововведення не вплине на зміну цін на паливо.

Читайте ще

Верховна Рада 9 листопада прийняла бюджет на 2024 рік. Згідно з затвердженим кошторисом на наступний рік, 50% видатків піде на оборону та безпеку України.

Оборонний бюджет на наступний рік складе рекордні 15,2% ВВП, а саме 1,164 трлн грн. З них найбільше – 862 мільярди або 74,1% виділять на утримання військовослужбовців Збройних Сил України та Державної спеціальної служби транспорту. 

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!