Інститут помічника ветерана 10 жовтня розширили на 6 шість регіонів, серед яких є Харківщина.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він сказав, що на реалізацію проєкту виділили 44,4 мільйона гривень. Інститут помічника ветерана розширили на Закарпатську, Полтавську, Сумську, Харківську, Київську область та на місто Київ.

Про Центр ветеранського розвитку

Це інститут, який допомагатиме ветеранам адаптуватися до цивільного життя. Зокрема, помічники забезпечуватимуть індивідуальний професійний супровід ветеранів та членів їхніх сімей під час переходу з військової служби до мирного життя.

Помічники ветерана займатимуться:

  • координаційною підтримкою та допомогою в отриманні довідок,
  • шукатимуть програм підвищення кваліфікації та зайнятості,
  • надаватимуть різні інші послуги, що задовольняють потреби ветеранів.

Наприкінці червня проєкт впроваджено у Вінницькій, Львівській, Миколаївській та Дніпропетровській областях України. У липні планували долучити Харківську область.

Читайте також

  • Психологічна реабілітація: куди звертатися ветеранам. З метою забезпечення такої допомоги визначено три рівні психологічної підтримки відповідно до законодавства.
  • Інститут ветерана та розвиток підприємництва — яка підтримка передбачається для військових. Загалом 2023 рік оголошено роком реалізації державної ветеранської політики.
  • У ВР зареєстрували законопроєкт зі створення патронатної служби для ветеранів. Групу народних депутатів зареєструвала у Верховній Раді законопроєкт №9423 «Про державну ветеранську патронатну службу».