Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради опублікував тендер на послуги з утримання вулично-дорожньої мережі міста та штучних споруд за 290 мільйонів гривень. Про це стало відомо під час аналізу публічних закупівель на сайті Prozorro.

Планують замовити послуги на очищення проїжджої частини доріг біля бордюрів від нанесеного ґрунту (смету) вручну з використанням навантажувача Т-156 і трактора на пневмоколісному ходу, збирання  окремих предметів з проїжджої частини автодороги і тротуарів, вагою до 10 кг, з навантаженням на супровідні транспортні засоби, механізоване прибирання вулиць (доріг) з використанням вакуумної підмітально-прибиральної машини CityCat 5000, механізоване прибирання вулиць (доріг) з використанням вакуумної підмітально-прибиральної машини CityCat 5006, очищення  проїжджої частини доріг з твердим покриттям від грязі вручну, загалом у переліку 56 послуг.

«Для утримання вулично-дорожньої мережі міста в зимовий період були закуплені матеріали (сіль технічна та пісок природний), тому при розрахунку ціни тендерної пропозиції не враховувати відпускну вартість матеріалів, а саме: сіль та піщано-соляна суміш (крім вартості робіт на її приготування та транспортування)», – додають у тендерній документації.

Зазначимо, що саме 5 таких підмітально-прибиральних машин CityCat 5006 чи аналоги до них закупались у 2017 році за 46,5 мільйонів гривень комунальним підрядним спеціалізованим підприємством по ремонту і будівництву автошляхів Харкова «Шляхрембуд».

  • Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: місто Харків;
  • Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2024 року.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 2 січня 2024 року.

Оновлено о 16:15 – журналіст Ґвари зателефонував за вказаним у тендері номером контактної особи – Марини Овчарової (+380577252080), аби уточнити дані цієї публічної закупівлі, проте він не працює.

Читайте також

У Харкові хочуть витрати на прибирання вулиць 20 млн грн. Департамент ЖКГ Харківської міської ради опублікував тендер на послуги з прибирання та підмітання вулиць (прибирання об’єктів зеленого господарства).