За даними слідства, чоловік керував залізничним рухом на окупованій території Куп’янського району, зокрема контролював рух російських військових ешелонів з технікою та боєприпасами.

Прокуратура завершила спецрозслідування щодо експрацівника «Укрзалізниці», якого підозрюють в організації залізничного сполучення з РФ під час окупації Харківщини. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

За даними слідства, вже колишній співробітник регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» у липні минулого року обійняв посаду «начальника службы эксплуатации (движения) «гп «Купянская железная дорога». 

«Посадовець керував залізничним рухом на окупованій території Куп’янського району, слідкував за ефективним використанням рухомого складу залізниці в інтересах окупантів», – ідеться в повідомленні.  

Крім того, за інформацією правоохоронців, він контролював рух російських військових ешелонів з технікою та боєприпасами для ведення бойових дій проти Сил оборони на східному напрямку. 

За свою роботу чоловік щомісячно отримував 82500 російських рублів. Зараз він перебуває у розшуку. Йому загрожує від 10 до 12 років позбавлення волі.

Читайте також

  • Харків’янку підозрюють у запереченні збройної агресії РФ проти України.
  • «Вбили та спалили українського патріота»: трьох військових РФ підозрюють у воєнних злочинах на Харківщині.