Літературна платформа «Букнет» отримала в Україні окремий сервіс з доменом .ua. Цьому посприяла активність читачів та успіхи авторів у 2022 році. 

«Рішення про виділення українського Букнету в окремий проєкт пов’язане з двома чинниками. По-перше, україномовна версія на своєму ринку є абсолютним лідером за кількістю користувачів – у вересні 2022 року денна кількість українців, які користувались сайтом або мобільним додатком Букнету, досягла 55 тисяч унікальних користувачів (у січні було 15 тисяч користувачів на день). По-друге, фінансові показники українського Букнету за пів року зросли в рази. Так, за три зимових місяці було продано 44 тисяч книжок, а вже за три літніх місяці – понад 100 тисяч екземплярів», – розповіли в компанії.

Букнет – це платформа, де читач читає книжки безпосередньо опубліковані автором, працює з 2018 року.  На сайті можна читати книжки онлайн та завантажувати на пристрій, а також спілкуватися з авторами та читачами. Українська версія сервісу стала лідером за кількістю своїх користувачів.

У компанії вважають, що такі темпи розвитку на ринку електронних книг України дають підстави вважати, що українська версія стане не просто сервісом публікації електронних книг авторами, а видавничим холдингом із різними напрямками розвитку.

Нагадаємо, що в межах акції «Українським дітям – українську книгу» діти отримали понад 400 тисяч книжок.