За час обмеженої спеціальної операції добровольчих сил у Бєлгородській та Курській області РФ бійці Легіону «Свобода Росії» взяли у полон 37 російських військовослужбовців. Про це під час пресконференції розповів оператор БПЛА, доброволець Легіону Олексій Барановський «Лютик».

За словами бійця, безповоротні втрати 651 військовий ЗС РФ, санітарні втрати – 908 росіянин, полонених – 37.

«Російські визвольні сили знищили 121 одиницю техніки росіян, ще 50 одиниць техніки вивели з ладу. Крім того, ми відвернули на себе тактичну авіацію повітряних сил РФ – вони нанесли понад 300, щонайменше 323 авіаудари з використанням КАБів, і всі вони прилетіли на Бєлгородській та Курській областях», – пояснив Олексій Барановський.

Своєю чергою керівник та засновник РДК (Російського добровольчого корпусу) Денис «Whiterex» Нікітін сказав, що нині полоненими не відбуваються, однак деякі з них захотіли долучитися до добровольчого корпусу.

«З ними зараз ведуться бесіди, різні перевірки. За їхніми підсумками можливе поповнення нашого підрозділу новими бійцями, новими добровольцями. В протилежному разі всі будуть передані українській стороні для поповнення обмінного фонду. Загалом їх 37 чоловіків», – додає «Whiterex».

12 березня 2024 року у ЛСР заявили, що три підрозділи – власне Легіон «Свобода Росії», Російський добровольчий корпус та Сибірський батальйон перетнули державний кордон і зайшли на територію Грайворонського району Бєлгородської області та Курської області РФ.

Ґвара Медіа не може ані підтвердити, ані спростувати слова добровольців щодо полону 37 російських військових.

Дивіться також

Журналісти Ґвара Медіа поспілкувалися з добровольцем Легіону «Свобода Росії» Олексієм Барановським на позивний «Любисток» про ситуацію на полі бою, чому добровольці розпочали операцію саме зараз та яких успіхів Легіону вдалося досягти за цей час. Повне інтерв’ю з російським добровольцем вже доступне на нашому YouTube-каналі, дивіться за посиланням.