КП «Харківський метрополітен» провело тендер на прибирання об’єктів, який виграла ТОВ «Віа компані». Вартість послуги – 7 340 868 грн, а роботи виконуватимуть 4 працівники, повідомляє Ґвара Медіа.

Договір підписали 10 квітня 2024 року, а прибиратимуть усі 30 станцій метро Харкова до кінця 2024 року. Технічним завданням прописані такі види прибирання:

  • звичайне прибирання (ручне прибирання із застосуванням ручного інструменту (віник, швабра, ганчірка, серветки, інше) та миючих засобів);
    прибирання особливо забруднених поверхонь;
  • збирання дрібного сміття;
  • роботи з обезпилення стелі;
  • вологе прибирання усіх поверхонь.

У технічному завданні також прописана загальна площа прибирання загалом та щомісяця, а також вид, обсяг та застосування технічних засобів щодо кожної станції метрополітену.

Умовами передбачене додаткове прибирання дрібного сміття під час проведення масових міських заходів (на окремих обʼєктах) – до 10 працівників одночасно, а особливих випадках забруднення – розклеювання матеріалів, хуліганське пофарбування поверхонь, наслідки присутності осіб у нетверезому стані, бите скло, розлиті або розсипані речовини, наслідки травм та після проведення – до 3 працівників.

За даними сервісу моніторингу реєстраційних даних українських компаній Опендатабот, у ТОВ «Віа компані» станом на 2020, 2022 та 2023 роки працювала 1 (одна) людина.

Про ТОВ «Віа компані»

Підприємство у 2019 році заснував Сергій Овсянніков, який є керівником та кінцевим бенефіціаром. Компанія зареєстрована у його харківській квартирі в житловому будинку.

Відповідно до статті 6 Житлового кодексу України, жилі будинки і жилі приміщення призначаються для постійного або тимчасового проживання громадян, а також для використання у встановленому порядку як службових жилих приміщень і гуртожитків. Надання приміщень у жилих будинках для потреб промислового характеру забороняється.

Місцеперебування підприємства у житловому приміщенні (найчастіше це адреса одного із засновників) може свідчити про його недостатню платоспроможність для оренди приміщення відповідного функціонального призначення: офіс, цех, склад тощо.

Протягом 2022-2024 років «Віа компані» брала участь лише у тендерах від КП «Харківський метрополітен» – всього вдалося отримати 6 підрядів на послуги з прибирання, підлогомийну машину з обладнання та апарати для миття водою під тиском на 18 621 258 гривень.

Довідка від ТОВ «Віа компані» / Джерело: Prozorro

Оновлення від 18:15: у тендерній документації вказано, що роботи виконуватимуть 4 працівники ТОВ «Віа компані», яких прийняли на роботу з 1 січня 2024 року на посади чистильників приміщень (клінерів) з окладом у 12 тисяч грн.

Заголовок з «Компанія з єдиним працівником виграла тендер на прибирання метро у Харкові за понад 7 млн грн» замінено на «У Харкові чотири працівники ТОВ прибиратимуть станції метро за понад 7,3 млн грн».

Читайте також

«Тематика різна»: у Харківській міській раді не можуть обґрунтувати тендер на розміщення в телеефірі програм за 7 млн грн. Замовити планують «послугу з розміщення в телевізійному ефірі телевізійних новин та телевізійних програм різних жанрів» за 6 998 400 грн.

Компанія дотична до чоловіка ексчиновниці Харківської міськради ремонтуватиме шпиль альтанки Дзеркального струменя. Місцеве СКП «Харківзеленбуд» визначилося з переможцем публічної закупівлі на поточний ремонт шпиля по вулиці Сумська, 32 за 1 750 212,49 грн.

У Харкові не відбулися торги на оренду трамваїв за 3,5 млн грн. Мова йшла про оренду 16 трамвайних вагонів марки Tatra T3, а надати послуги планували до 31 грудня 2024 року.