Костянтин Немічев, командир спецпідрозділу Kraken у своєму телеграм-каналі уточнив заяву в інтервʼю The Economist, опубліковану в четвер, 9 травня, щодо можливого наступу росіян на Харків та область у травні.

У статті The Economist пишуть, що близько 50 000 новомобілізованих російських військових збираються перетнути кордон, що знаходиться приблизно за 40 км від Харкова.

Автори кажуть про два можливих сценарії: перший — росіяни нібито ізолюють місто, перерізавши головну дорогу на Київ. Другий — пересунуться на 10 км ближче, східні околиці міста опиняться в зоні досяжності артилерії, а окупанти «створять буферну зону для захисту Бєлгорода», пише The Economist.

Немічев сказав, що це не його слова, як зазначають деякі телеграм-канали. Його слова починаються з „Konstantin Nemichev«, яке свідчить про початок його цитати.

У статті The Economist Немічев заявив, що росіяни, ймовірно, знову спробують атакувати околиці Харкова в середині травня, але вважає, що їм не вдасться підійти до міста. За його словами, росіяни можуть просунутися на кілька кілометрів, але не більше, ніж на 10 км.

«Накопичення дійсно є, але Харків та Харківська область добре укріплена, стоять мотивовані підрозділи і в росіян нічого не вийде!» — написав Немічев у Telegram.

Нагадаємо, в Міноборони повідомили, що приблизно о 5 ранку на Вовчанському напрямку росіяни спробували прорвати українську лінію оборони під прикриттям бронетехніки. Станом на зараз ці атаки відбито, тривають бої різної інтенсивності, зазначають у міністерстві.

Читайте також

  • Через посилені обстріли РФ мешканці прикордоння масово виїжджають — Вовчанська МВА.