Акціонерне товариство «Харківобленерго» не погодило створення стінопису на честь двох загиблих військовослужбовців сил оборони України на зовнішніх стінах електропідстанції у центрі Харкова. Про це повідомляє Ґвара Медіа.

Енергетична компанія у відповіді ГО «Спілка ветеранів АТО» зазначила, що «на жаль, розміщення муралу на зовнішній стіні електропідстанції у Харкові товариство погодити не може, оскільки в умовах воєнного стану обʼєкти критичної інфраструктури, та особливо енергетичні обʼєкти, знаходяться у зоні підвищеного ризику та постійно зазнають ворожих ракетних атак».

Відповідь від АТ «Харківобленерго»

«Будь-який реалізований мистецький проєкт в публічному просторі завжди привертає інтерес суспільства та ЗМІ, а відтак інформація щодо муралу та місця його знаходження стане доступна широкому колу осіб, у тому числі і ворогу […] Враховуючи, що від цієї електропідстанції заживлена значна частина мешканців та підприємств центральної частини міста, товариство не може ризикувати та привертати в умовах військового стану підвищену увагу, особливо ворога, до важливого обʼєкта критичної інфраструктури», – додають в АТ «Харківобленерго».

Обидвоє українських військових захищали Харків з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україні.

Оновлено 30.06.2024: на прохання побратимів військовослужбовців з новини прибрано імена та прізвища загиблих захисників України, а також інформацію щодо підрозділу, в якому вони служили.

Читайте також

У Харкові відкрили меморіальну дошку бійцю спецпідрозділу Kraken. В Основ’янському районі Харкова відкрили меморіальну дошку бійцю спецпідрозділу Kraken Віталію Мухіну, який загинув, захищаючи Харківщину від російських окупантів.

20 червня 2024 року в Дніпрі відбулась сутичка групи осіб у балаклавах та чоловіком у цивільному, якого утримували проти його волі. Чоловіка, якого побили в Дніпрі — колишній військовослужбовець із підрозділу Kraken. У

Спочатку Микола Тищенко, народний депутат від «Слуги народу» сказав, що в Дніпрі чоловік нібито напав на поліціянтів під час обшуків «шахрайських ботоферм», але поліція не заявляла про напад на своїх співробітників.

Водночас блогер Ігор Лаченков заявив, що невідомі люди напали на військового-добровольця Дмитра Павлова (позивний «Син»). Люди скрутили його, коли він гуляв із дитиною, «вихопили дитину з рук чоловіка, скрутили його в кайданки та почали забивати».