В Основ’янському районі Харкова відкрили меморіальну дошку бійцю спецпідрозділу Kraken Віталію Мухіну, який загинув, захищаючи Харківщину від російських окупантів.

Про це повідомила пресслужба Харківської міської ради.

Дошку встановили на будівлі, у якій розташована дільниця № 60 КП «Житлокомсервіс», яку Віталій очолював у 2013–2022 роках.

З початку повномасштабної війни Віталій Мухін став до лав територіальної оборони, а згодом вступив до спецпідрозділу Kraken.

Боєць загинув 23 червня 2022 року в селі Дементіївка Дергачівського району Харківської області.

Спецпідрозділ Kraken — окремий розвідувально-диверсійний підрозділ Головного управління розвідки Міністерства оборони України, сформований ветеранами полку «АЗОВ», офіцерами ГУР МОУ, ультрас та добровольцями в березні 2022 року.

Підрозділ брав участь у звільненні населених пунктів Харківської області у 2022 році, а саме: Вільхівка, Лісне, Руська Лозова, Питомник, Білогорівка (Луганська область), Вербівка, Балаклія, Бородоярське, МОрощівка, Савинці, Довгалівка, лівобережна частина Куп’янська, Подоли, Куп’янськ-Вузловий, Ківшарівка, Новоосинове, Глушківка, Колісниківка, Кислівка, Котлярівка.

Також підрозділ брав участь у боях за Харків, Дементіївку, Старий Салтів, Гракове, Залізничне, Кутузівку, Великі Проходи.

У січні 2023 року Kraken брав участь у боях біля Соледару в Донецькій області, а в березні — у Бахмуті. У травні 2024 року спецпідрозділ бере участь у битві за Часів Яр.

Читайте також