Вдень 22 червня близько 15:13 російська армія завдала декілька ударів по Харкову.

За даними мера Харкова Ігоря Терехова, у Харкові попередньо зафіксували чотири удари. Відомо про влучання в район щільної житлової забудови. Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що на місці влучань працюють екстрені служби.

  • о 15:26 очільник міста повідомив про загиблих та поранених – обстріл прийшовся по житловому будинку.
  • о 15:28 голова облвійськадміністрації Синєгубов сказав, що росіяни вдарили КАБами по житловій забудові та попередив про ризик повторних ударів.

«За попередньою інформацією медиків екстреної допомоги, загинули двоє людей. Щонайменше двоє отримали поранення. Обстеження триває», – йдеться в повідомленні начальника ОВА Синєгубова станом на 15:34.

  • о 15:58 мер Харкова Терехов оновив інформацію щодо поранених внаслідок обстрілів – кількість постраждалих зросла до 18.

«Станом на зараз відомо про трьох загиблих, щонайменше 25 поранених. 16 людей госпіталізовані, двоє з них – діти. Чотири – у важкому стані», – повідомив о 17:08 начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Станом на 21:33 за даними ОВА кількість постраждалих у Харкові зросла до 54.

Читайте також

З початку 2024 року Харків зазнав більш як 1500 обстрілів, з них близько 200 – ракетні удари.

ОВА: у Харкові залишається небезпека авіаударів. До обласного центру долітають і були останніми днями випадки, коли місто атакували керованим боєприпасом УМПБ Д-30, і така небезпека ще залишається, розповів начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов журналісту Ґвара Медіа.