Книга «Ukraїner. Країна зсередини» очолила топ продажів серед творів про Україну, повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

Найпопулярніші книжки про історію України на Amazon

«Ukraїner. Країна зсередини» — це видання, що містить понад 350 фотографій. Вони були зроблені протягом першого кола масштабної експедиції Україною, яка тривала з літа 2016-го до зими 2018-го року. Світлини охоплюють всі історичні регіони — від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. До фотографій додані QR-коди, які ведуть на лонгріди на вебсайті Ukraїner — суспільно-культурний мультимедійний українознавчий проєкт, матеріали якого засновані на результатах власних експедицій. «Ukraїner» створений журналістом і письменником Богданом Логвиненком як волонтерський медіа-проєкт..

Українська версія книжки вийшла у Видавництві Старого Лева в 2019-му році. Предзамовити англійську версію можна за посиланням.

Ukraїner — це суспільно-культурний українознавчий медіапроєкт, матеріали якого засновані на результатах власних експедицій. Ініціатива створена журналістом і письменником Богданом Логвиненком.

  • У «Видавництві Старого Лева» перевипустили «Татусеву книгу» Володимира Вакуленка

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.