Андрій Любка та Євген Лір отримали почесні нагрудні знаки «За сприяння війську» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Про це йдеться на їх сторінках у фейсбук.

Андрій Любка — український письменник романіст, поет, перекладач та есеїст. З початку повномасштабного вторгнення став волонтером та активно допомагає військовим. Нещодавно зібрав кошти та придбав 113 машину для ЗСУ.

«Маю високу честь бути одним із тих, хто допомагає найкращій армії Європи. Ця нагорода від Головнокомандувача ЗС України іменна, але насправді вона для всіх вас — людей, які вже майже рік пліч-о-пліч працюють зі мною, допомагають, донейтять, підтримують і не втомлюються! Це спільний результат», — зазначив Андрій Любка.

Нагорода Андрія Любки / фото зі сторінки у фейсбук

Євген Лір — український письменник, перекладач, музикант і дослідник темної літератури. Також допомагає українській армії та збирає кошти на автівки.

«Мене звати Євген Лір, і я не знаю, як опинився в цьому таймлайні. Щиро дякую Головнокомандувачу Валерію Залужному за довіру. І так само щиро — кожному з вас. За підтримку, за внески, що забезпечують всю цю допомогу війську від нашого неіснуючого, але вельми продуктивного благодійного фонду. Дякую ЗСУ, що пишу цей пост», — написав Євген Лір.

Нагорода Євгена Ліра / фото зі сторінки у фейсбук
  • На сайті Президента України з’явилася петиція, щоб надати звання заслуженого артиста України харківському письменнику Сергію Жадану.

Підписуйтеся на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.