11 жовтня в реанімації померла 53-річна жінка. Кількість загиблих внаслідок російського удару по селу Гроза Куп’янського району збільшилася до 56 людей.

Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Вчора ввечері в реанімації померла 53-річна жінка», — йдеться в повідомленні.

Що відомо про ракетний удар РФ по селу Грозі Куп’янського району

Кількість загиблих внаслідок удару Росії по селу Гроза 5 жовтня збільшилася до 56 людей. На місці подій родичі загиблих упізнали 28 людей, особи ще 25 місцевих мешканців вдалося визначити за допомогою ДНК. Також, за словами начальника Слідчого управління поліції, правоохоронці провели 228 ДНК-досліджень. П’ять осіб досі вважаються зниклими безвісти.

Близько 13:25 5 жовтня російські військові обстріляли кафе та магазин в селі Гроза Куп’янського району. У селі проживало 330 мешканців. З кожного двору принаймні одна людина була присутньою на поминках, повідомив міністр МВС Ігор Клименко.

Пізніше стало відомо, що по закладу в селі Гроза, де перебувало близько 60 людей, вдарили російською ракетою «Іскандер-М». У кафе люди зібралися на поминальний обід через перепоховання загиблого українського військового.

Читайте також

  • Харківська обласна прокуратура та Служба безпеки України встановили людей, які можуть бути причетні до ракетного удару в селі Гроза Куп’янського району. За словами правоохоронців, це два жителі села — брати 30 та 23 років, які після деокупації Харківської області перебувають на території Росії.
  • Шестеро дітей залишилися повними сиротами через удар армією РФ по селі Гроза на Харківщині.