П’ять осіб досі вважають безвісти зниклими.

Кількість загиблих внаслідок удару Росії по селу Гроза 5 жовтня збільшилася до 53 людей. На місці подій родичі загиблих упізнали 28 людей, особи ще 25 місцевих мешканців вдалося визначити за допомогою ДНК. Про це 10 жовтня під час брифінгу повідомив начальник Слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов.

«Вже п’яту добу безперервно ми збираємо рештки загиблих людей. На сьогодні слідчі дослідили 135 решток людей. Мобільні лабораторії, які в нас є, працюють цілодобово вже п’яту добу. Станом на перший день, загиблими вважалися 51 особа, шестеро поранених. 28 загиблих ідентифікували на місці. Стан інших тіл був не придатний до упізнання. Всього за час розслідування до поліції надійшло 22 заяви про зниклих безвісти. Чотири з них підтвердили», – розповів Болвінов.

Також, за словами начальника Слідчого управління поліції, правоохоронці провели 228 ДНК-досліджень. П’ять осіб досі вважаються зниклими безвісти.

Що відомо про обстріл села

Близько 13:25 5 жовтня російські військові обстріляли кафе та магазин в селі Гроза Куп’янського району. Загалом у селі проживало 330 мешканців. З кожного двору принаймні одна людина була присутньою на поминках, повідомив міністр МВС Ігор Клименко.

За попередніми висновками, по закладу у селі Гроза, де перебувало близько 60 людей, вдарили ракетою «Іскандер-М». У кафе люди зібралися на поминальний обід через перепоховання загиблого українського військового. Раніше було відомо про 49 ідентифікованих тіл загиблих.

Читайте також

  • Рада безпеки ООН проводить засідання через ракетний удар по Грозі на Харківщині: що відомо.
  • Кількість загиблих у Грозі на Харківщині збільшилася до 53 людей – Нацпол.