Постраждалі сімʼї отримають виплати з обласного бюджету. 

Шестеро дітей залишилися повними сиротами через удар армією РФ по селі Гроза на Харківщині. Про це в ефірі «Єдиних новин» повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«6 дітей в цьому селі залишилися повними сиротами. Працюємо над тим, щоб ці діти та усі постраждалі сім’ї в Грозі отримали необхідну їм допомогу. Уже ухвалено рішення, що  постраждалі сімʼї отримають виплати з обласного бюджету. Наразі продовжуємо переговори з усіма нашими міжнародними партнерами щодо подальшої системної допомоги постраждалим», – ідеться в повідомленні.

Також Синєгубов розповів, що найближчим часом в Грозі відбудуться поховання загиблих. 

Що відомо про обстріл села

Близько 13:25 5 жовтня російські військові обстріляли кафе та магазин в селі Гроза Куп’янського району. Загалом у селі проживало 330 мешканців. З кожного двору принаймні одна людина була присутньою на поминках, повідомив міністр МВС Ігор Клименко.

За попередніми висновками, по закладу у селі Гроза, де перебувало близько 60 людей, вдарили ракетою «Іскандер-М». У кафе люди зібралися на поминальний обід через перепоховання загиблого українського військового. Наразі відомо про 53 загиблих. На місці подій родичі загиблих упізнали 28 людей, особи ще 25 місцевих мешканців вдалося визначити за допомогою ДНК. 

Також начальник Слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов назвав імена загиблих від удару по Грозі. Серед них – староста Петропільського старостинського округу Олександр Нечволод.

Читайте також

  • У Грозі перевіряють людей на причетність до наведення ракети по кафе — Болвінов
  • П’ять днів Грози. У селі ховають загиблих від ракетного удару 5 жовтня — фоторепортаж
  • Воєнний злочин Росії на Харківщині: ракетний удар по Грозі Куп’янського району — фото