Перший бліндаж вже поїхав на позиції українських захисників.

Фахівці «Харківських теплових мереж» розробили та виготовили металевий бліндаж для українських військових з товстої сталі вагою 15 тонн, який може роками витримувати тиск у 20 атмосфер. Про це повідомили у Харківській міській раді.

«Таке інженерне рішення тепловики знайшли самі  і після консультацій з військовими додали усі необхідні опції, включно зі спеціальним дашком над входом, щоб земля не осипалася під ноги. У капсулі поклали дерев’яну підлогу, встановили місця для сидіння та полицю. На місці захисники зможуть облаштувати помешкання на свій розсуд», – ідеться в повідомленні.

Перший бліндаж, розповіли у міськраді, вже поїхав на позиції військових. Решту – теж найближчим часом відправлять на фронт.

Харківські комунальники виготовили підземну капсулу життя для військових / Фото: Харківська міська рада

Нагадаємо, за два роки Золочівська громада передала допомоги Збройним Силам України на загальну суму 51 мільйон гривень, хоча наповнення власного бюджету громади складає лише 39%. За два роки Золочівська громада передала допомоги Збройним Силам України на загальну суму 51 мільйон гривень, хоча наповнення власного бюджету громади складає лише 39%.

Читайте також

  • Бійцям на Харківщині передали вантажівку, дрони та спецобладнання. Нову техніку отримали воїни Ізюмського окремого батальйону територіальної оборони. Гроші на потреби українських бійців виділили Ізюмська та Донецька територіальні громади Харківщини.