Два тижні тому у Харкові зник 43-річний Олександр Лапшин. Чоловік вийшов із власної квартири 29 травня без документів і телефона й з того часу не повертався.

Міністерство внутрішніх справ додало його до бази зниклих безвісти. Рідні та друзі Олександра розповіли виданню Kharkiv Today, що на зв’язок чоловік не виходив.

«Нічого не вказувало на те, щоб у нього були якісь проблеми. Напередодні він спілкувався з батьками, із братом, усе було добре. Зазвичай він ніколи не залишав телефон і завжди був на зв’язку. Що могло статися того дня, не зрозуміло», — розказали Kharkiv Today рідні Олександра.

Лапшин жив сам, від початку повномасштабної війни волонтерив, був фрилансером та писав і знімав перебіг російсько-української війни, зокрема кілька його матеріалів виходили на «Українській правді». 

Родичі написали заяву до поліції та просять допомогти в пошуках Олександра. Усім, хто бачив його або щось знає про обставини зникнення, можна звертатися за номером «102» або телефонувати братові чоловіка — 0506158283.

Нагадаємо, в Україні від початку повномасштабного вторгнення безвісти зниклими вважаються  52 тисячі 673 людини. Близько 37 000 із них — за особливих обставин. Також від початку повномасштабного вторгнення зафіксовано 3 676 фактів зникнення дітей.

Читайте також