Харківська облдержадміністрація опублікувала тендер на «послуги з розміщення в онлайн-медіа інформаційних матеріалів щодо відновлення в Харківській області пошкоджених та знищених внаслідок збройної агресії РФ об’єктів, зокрема відбудови та ремонту житлової, освітньої, медичної, соціальної інфраструктури та інших об’єктів, які забезпечують життєво важливі послуги та комунікацію для населення регіону» на суму 410 000 грн. Про це повідомляє Ґвара Медіа з посиланням на портал публічних закупівель Prozorro.

Тендерною документацією передбачено строк надання послуг з дати укладання договору протягом 2024 року до 31 грудня 2024 року, а кінцевий строк подання тендерних пропозицій 25.06.2024 року о 23:00.

«Метою здійснення оперативного і всебічного інформування громадян щодо відновлення в Харківській області пошкоджених та знищених внаслідок збройної агресії РФ об’єктів, зокрема відбудови та ремонту житлової, освітньої, медичної, соціальної інфраструктури та інших об’єктів, які забезпечують життєво важливі послуги та комунікацію для населення регіону, шляхом розміщення на онлайн-медіа тематичних інформаційних матеріалів, у тому числі з офіційного вебсайту та публічних сторінок у соціальних мережах Харківської ОВА та керівництва Харківської ОВА», – вказується в обґрунтуванні.

Серед основних умов:

  • Мова (мови) розповсюдження – українська та інша – за погодженням із Харківською ОВА;
  • Обсяг надання Послуги є орієнтовним і становить не менше 100 інформаційних матеріалів, які можуть включати як текстові повідомлення, так і фото- відео- або графічні матеріали;
  • Строк надання послуги: до 13.12.2024.

Послуга включає:

  • розміщення на онлайн-медіа інформаційних матеріалів, наданих представником Харківської ОВА – Департаментом масових комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації , у тому числі з офіційного вебсайту та публічних сторінок у соціальних мережах Харківської обласної військової адміністрації та керівництва Харківської обласної військової адміністрації;
  • редакційну підготовку, копірайтинг, рерайтинг, адаптація інформаційних матеріалів та інші заходи для публікації в онлайн-медіа;
  • створення та розміщення в онлайн-медіа інформаційних матеріалів за наданою Харківською ОВА тематикою.

На цю тему

Вплив російських ІПСО на жителів Харкова: ОВА не надала результати дослідження за понад 234 тисячі гривень. У відповіді на запит Ґвара Медіа в облвійськадміністрації підтвердили проведення закупівлі послуги з аналізу деструктивного впливу російських інформаційно-психологічних операцій на формування громадської думки серед населення міста Харкова.

У Харківській ОВА відмовилися розкривати підрядників, які провалили роботи з будівництва фортифікацій, посилаючись на обмежений доступ.

Переплата на закупівлі деревини для фортифікацій департаментом ЖКГ та ПЕК Харківської ОВА може становити в діапазоні 96-183 мільйонів гривень. Ці дані можуть різнитися в більшу або меншу сторону, враховуючи, наприклад, відстань доставки — якщо це з Вовчанського чи Ізюмського ЛГ, то така відстань обраховується в десятках кілометрів, якщо з інших регіонів, то в сотнях кілометрів.