18 червня близько 8:45 російські війська обстріляли з артилерії село Курилівка Куп’янського району.

Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура.

Через обстріл вибухове поранення отримав 47-річний чоловік. Як додали в Поліції Харківської області, під час удару мешканець Курилівки перебував на вулиці. Його доставили до лікарні.

Також внаслідок обстрілу пошкоджено житлові будинки та господарчі приміщення.

Наразі розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни.

Наслідки російського артилерійського обстрілу села Курилівка 18 червня. Фото: Поліція Харківської області
Наслідки російського артилерійського обстрілу села Курилівка 18 червня. Фото: Поліція Харківської області

За даними Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, на Куп’янському напрямку, російське військо проводить активні наступальні дії різної інтенсивності, намагаючись прорвати оборону українських військ та захопити важливі ділянки місцевості, або населені пункти, які впливають на стійкість української оборони.

Нагадаємо, що армії РФ не вдалося реалізувати «харківську операцію». Українські військові стримують російські підрозділи. Про це заявив Володимир Зеленський у вечірньому зведенні 8 червня.

«Говорив сьогодні з Головкомом — загалом про ситуацію. Дуже вагомий результат — те, що російській армії не вдалося реалізувати їхню Харківську операцію. Максимально їх зараз стримуємо і знищуємо російські підрозділи, які заходять на нашу землю та тероризують Харківщину», — сказав він.

Читайте також

  • Робота для бізнесу у Харкові ускладнена не лише відключеннями світла, а й безперервними повітряними тривогами. Тривога в місті лунає по 16 годин на добу.
  • На тлі контратакувальних дій Сил оборони України російські військові перекидають підрозділи з Донецької області на Харківський напрямок.
  • Російські війська цілеспрямовано обстрілюють ліси з метою створити пожежу та зашкодити екосистемі та цивільному населенню.